YÖS Kursu Ankara

YÖS Kursu Ankara

YÖS Kursu Ankara

YÖS kursu Ankara şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık deneyimi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz. Birebir YÖS özel derslerimiz kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde verilmektedir.

YÖS kursu Ankara, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana,  Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite YÖS sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversiteler için de kullanılabilmektedir.

YÖS için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır. Birebir özel ders ile YÖS’e hazırlananlarda başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Online Ders

YÖS için Ankara şubemizde sınıf kursu, özel ders ve online özel ders şeklinde YÖS kursu verilmektedir.  Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel ders ile birebir özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen YÖS özel derslerde normal derslerden daha iyi verim alınabilmektedir.

Online özel derslerde YÖS konuları birebir adayın anlayabileceği düzeyde anlatılmaktadır. Yine online YÖS özel derslerde adayın kaynakları taranmakta çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

YÖS adaylarımız için online YÖS deneme sınavları yaparak adaylarımızın ders durumlarındaki ilerlemeyi düzenli olarak kontrol ediyoruz. Kursumuzun eğitim koçu YÖS başvuru ve tercihlerinde birebir yardımcı olmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS  Ankara şubemizde sınıf kursu, özel ders ve online özel ders olarak her dönem verilmektedir.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS için isterseniz sadece eksik konulardan yada sadece soru çözümü için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Adayın alacağı özel dersi seviyesine ve hedeflerine göre belirliyoruz. Adayın seviyesine göre tüm YÖS konuları 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerde bitirilebilmektedir. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri olan adaylarımız isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Özel ders daha pahalı değildir. Sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz YÖS konularından birebir özel ders alarak YÖS hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Birebir özel ders ile hazırlanan adayların başarı oranlarının çok daha yüksek olduğu görülmektedir.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan UÖS öğrencileri sınıf kurslarını tercih edebilirler. Seviyeleri faklı ve özel hedefleri olan öğrencilerimize YÖS için  mutlaka birebir özel ders alarak hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Ankara Şubemiz

YÖS  kursu için  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ankara YÖS Kursu İçin Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp