YÖS Kursu Balıkesir

YÖS Kursu Balıkesir

YÖS Kursu Balıkesir

YÖS kursu Balıkesir şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir. Yabancı öğrenci sınavı olan YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz. Birebir özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Balıkesir, Altıeylül, Bandırma, Edremit, Göne, Ayvalık, Burhaniye, Bigadiç, Susurluk, Dursunbey, Sındırgı, İvrindi, Erdek, Havran, Kepsut, Manyas, Savaştepe, Gömeç, Balya ve Marmara ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

YÖS kursunu online özel ders olarak ta alabilirsiniz. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Online Ders

Balıkesir şubemizde YÖS kursu sınıf kursu , özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir. Online özel dersler kendi özel sistemimiz üzerinden sesli ve görüntülü olarak %100 etkileşimli bir şekilde verilmektedir. Normal özel dersler ile online birebir YÖS dersleri arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde adayın anlayabileceği şekilde konular birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kullandığı YÖS dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir. Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Online dersler ön hazırlık yaparak düzenlendiğinde normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır. YÖS her üniversite tarafından ayrı ayrı yapılmaktadır. YÖS merkezi olarak yapılmamaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir. YÖS eğitim koçu adayın YÖS başvurularında ve tercihlerinde ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır.

Birebir YÖS özel derslerimize katılan adayların kazanma oranı çok daha yüksek olmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu Balıkesir şubemizde birebir özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

YÖS için istediğiniz gün ve seanslarda özel ders alabilirsiniz. YÖS konuları adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders ile bitirilmektedir. YÖS ile çok daha yüksek puan gerektiren yerlere yerleşebilmek için çok daha fazla soru çözmek gerekmektedir. İhtiyaç durumunda daha fazla birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS kursu sınıf kursu olarak ta verilmektedir. Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan öğrenciler YÖs sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Seviyesi farklı olan ve YÖS ile çok daha özel bölüm hedefleyen öğrencilere birebir özel ders alarak YÖS’e hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızın ayrıntılı programına şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Balıkesir Şubemiz

YÖS  kursu Balıkesir şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp