iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Bartın

YÖS Kursu Bartın

YÖS Kursu Bartın

YÖS kursu Bartın şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık deneyimi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS Kursu Bartın, Amasra, Kurucaşile ve Ulus İlçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından sınıf kursu, özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

YÖS için özel dersleri online uzaktan eğitim sistemimiz üzerinden de birebir olarak alabilirsiniz.

Online YÖS Özel Dersler

Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel dersler kursumuza ait özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online birebir özel derslerden normal derslerdeki verimden daha fazla verim alınmaktadır.

Online derslerde adayın seviyesine göre YÖS konuları birebir anlatılmakta, adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular online sistemi üzerinden çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları ile adayın ders durumunu sürekli kontrol ediyoruz.  YÖS derslerine katılan adayların ve diğer tüm adayların YÖS başvuru ve tercihlerinde ücretsiz olarak destek oluyoruz.

YÖS kursu Bartın şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak her dönem en iyi öğretmenlerle verilmektedir.

YÖS için daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Edilen YÖS Özel Ders

YÖS için eksik olduğunuz konulardan istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre 5 -70 yada 100 saatlik özel derslerde YÖS konularını bitiriyoruz. Özel hedefleri olan çok daha yüksek puan alması gereken adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Özel ders daha pahalı değildir. YÖS sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik YÖS konularıyla ilgili birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Birebir özel ders alarak YÖS’e hazırlanan adayların çok daha başarılı olduğu görülmektedir.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylarımız sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında ciddi seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviye farkı varsa ve adayın YÖS için çok özel hedefleri varsa özel ders alınmasını öneriyoruz.

YÖS Kursu Bartın Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Bartın şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp