iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Batman

YÖS Kursu Batman

YÖS Kursu Batman

YÖS kursu Batman şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS dersleri alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde verilmektedir.

YÖS kursu Batman, Hasankeyf, Sason, Kozluk, Gercüş ve Beşiri ilçelerinde alanında uzman Batman’ın en iyi öğretmenleri tarafından sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır.  Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel dersle daha hızlı bir şekilde eksiklerinizi tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

YÖS için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Batman şubemizde YÖS kursu her dönem açılmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online derslerin normal derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çok daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçeyle birebir özel ders alarak hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Batman şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedef olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

İsterseniz aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili üçlü grup oluşturarak YÖS kursunuz birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları olabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefleri olan adaylar birbir özel ders alarak sınava hazırlanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha kapsamlı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Batman Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Batman şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp