iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Burdur

YÖS Kursu Burdur

YÖS Kursu Burdur

YÖS kursu Burdur şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. Birebir özel dersleri kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Burdur, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova ilçelerinde alanında uzman en iyi öğretmenlerle verilmektedir.

Yös kursunu online özel ders ile de istediğiniz yerden birebir özel ders şeklinde de  alabilirsiniz. Birebir özel ders ile YÖS’e hazırlanan adaylarımızda başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Online Ders

Burdur şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Şubemizde her dönem YÖS kursu açılmaktadır.

YÖS ile düzenli bir çalışma ile istediğiniz üniversite ve bölümleri  rahatlıkla kazanabilirsiniz. Online YÖS birebir özel derslerin normal derslerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çoğu zaman çok daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde adayın seviyesine uygun olarak eksik olduğu konular birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta çözemediği sorular birebir özel ders ile çözülmektedir.

YÖS özel derslere katılan öğrencilere düzenli olarak online YÖS deneme sınavları yapılarak ders durumları sürekli takip edilmektedir.

YÖS eğitim koçu YÖS başvuru ve tercihlerinizde birebir destek olmaktadır. Birebir özel ders alarak YÖS’e hazırlanan adaylarımızda başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile birebir özel ders alarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde bitirerek istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS İçin Özel Ders Önerimiz

YÖS kursu Burdur şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için istediğiniz gün ve seanslarda özel ders alabilirsiniz. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel  YÖS paketleri oluşturuyoruz. Genellikle 50 – 70 yada 100 saatlik birebir özel ders paketleri YÖS konularının tümünün bitmesi için yeterli olmaktadır. YÖS için özel hedefi olan adayların çok daha yüksek net yapmaları için çok daha fazla soru çözmeleri gerekmektedir.Bu nedenle daha fazla özel ders alarak daha fazla soru çözebilirler.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak sınava birlikte hazırlanabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi yakın olan öğrenciler sınıf kurslarımızı tercih edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefi olan öğrencilere birebir özel ders alarak istedikleri üniversite ve bölümleri kazanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Burdur Şubemiz

YÖS  kursu Burdur şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp