iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Çankırı

YÖS Kursu Çankırı

YÖS Kursu Çankırı

YÖS kursu Çankırı şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine en az 15 yıllık YÖS tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS birebir dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Çankırı, Atkaracalar, Bayramören,  Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü ve Yapraklı ilçelerinde sınıf kursu yada  özel ders ders şeklinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. YÖS için online birebir özel derslerimiz de bulunmaktadır.

Birebir özel ders, sınıf kurslarından on kata kadar daha etkili olabilmektedir.

Online Özel Ders

YÖS kursu Çankırı şubemizde özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuzun özel sistemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerin verim açısından normal özel derslerden farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel dersler normal derslerden çoğu zaman daha verimli olmaktadır.

Online özel derslerde konular adayın düzeyine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın YÖS kaynakları taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Düzenli yaptığımız online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesindeki ilerlemeyi sürekli takip ediyoruz. Kursumuzdan YÖS başvuru ve tercih aşamasında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Çankırı şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 ve 100 saatlik özel derslerde konuları bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler, ihtiyaç olursa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar sınıf kurslarını tercih edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviye farkı olan ve YÖS için yüksek puan hedefi olan adaylar sınava birebir özel ders alarak hazırlanabilirler.

YÖS Kursu Çankırı Şubemizle İrtibat

YÖS kursu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp