iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Diyarbakır

YÖS Kursu Diyarbakır

YÖS Kursu Diyarbakır

YÖS kursu Diyarbakır şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile düzenli bir çalışmayla istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Diyarbakır, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüç, Dijle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur ve Yenişehir ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversiteler için geçerli olabilmektedir.

Birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Diyarbakır şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online ders ile normal ders arasında verim açısından  herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çoğu zaman daha iyi verim alınabilmektedir.

Online özel dersler ile YÖS konuları adayın anlayabileceği düzeyde birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın takip ettiği yayınlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Düzenli olarak yaptığımız online deneme sınavlarıyla adayın adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Diyarbakır şubemizde her dönem özel ders yada sınıf kursu olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve alt yapısına göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleri oluşturarak YÖS konularını bitiriyoruz. Daha yüksek puan hedefi olan YÖS adayları isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıflarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan YÖS adayları isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan adayların sınav özel ders alarak hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızın ayrıntılı programına şubemizden ulaşabilirsiniz.  YÖS için aynı seviyedeki adaylar isterlerse minik sınıf grupları oluşturarak YÖS kursu alabilirler.

YÖS Kursu Diyarbakır Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Diyarbakır şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formununu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp