iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Erzurum

YÖS Kursu Erzurum

YÖS Kursu Erzurum

YÖS kursu Erzurum şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri düzenli bir şekilde ders çalışarak kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Erzurum, Aşkale, Yakutiye, Aziziye, Uzundere, Tortum, Çat, Tekman, Hınıs, Şenkaya, Horasan, Pazaryolu, İspir, Pasinler, Karaçoban, Palandöken, Karayazı, Olur, Köprüköy, Oltu ve Narman ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınavdır. YÖS ilgili  üniversiteler tarafından yapılmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz. Kursumuzda online özel ders sitemi de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Erzurum şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler, kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerden çok daha iyi verim alınabilmektedir.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın seviyesine göre birebir anlatılarak bitirilmektedir. Online derslerde adayın tüm dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

YÖS adaylarımıza düzenli olarak online YÖS deneme sınavları düzenleyerek seviyelerini düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Erzurum şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri varsa ve ihtiyaç duyuyorlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS için aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak özel ders alabilirsiniz.

Birebir özel derste daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan YÖS adayları sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile daha yüksek puan hedefleyen adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızın programıyla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Erzurum Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Erzurum  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp