iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Giresun

YÖS Kursu Giresun

YÖS Kursu Giresun

YÖS kursu Giresun şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Giresun, Piraziz, Bulancak, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele ve Eynesil ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Giresun şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Onlie özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerin normal derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal derslere göre daha çok verim alındığı tecrübe edilmiştir.

Online özel derslerde tüm yös konuları adayın seviyesine göre anlatılarak bitirilmektedir. Online özel derslerde adayın takip ettiği yayınlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavı düzenleyerek adaylarımızın seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Giresun şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre adaya özel ders paketleri oluşturarak 50 -70 yada 100 saatlik birebir özel derslerle tüm YÖS  konuları bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefiniz varsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilirsiniz.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte YÖS kursu alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan YÖS adayları isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyesi farklı ve YÖS için daha özel hedefleri olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Giresun Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Giresun şubemize 0535 778 95 96 numaralı teelfonu arayarak ulaşabiliriniz.

Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp