iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kahramanmaraş

YÖS Kursu Kahramanmaraş

YÖS Kursu Kahramanmaraş

YÖS kursu Kahramanmaraş şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.  YÖS pratik bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri düzenli bir çalışmayla rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Kahramanmaraş, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Elbistan, Afşin, Türkoğlu, Pazarcık, Göksun, Andırın, Çağlayancerit, Nurhak ve Ekinözü ilçelerinde alanında en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kahramanmaraş şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerin normal özel derslerden verim olarak herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Online özel derslerde adayın seviyesine uygun olarak tüm konular birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm dokümanları taranarak çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayrılan bütçeyle sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercihlerinde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Kahramanmaraş şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders  olarak ta verilmektedir.  Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerle tüm konuları bitiriyoruz. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarda sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefleri olan adayların özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Kahramanmaraş Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Kahramanmaraş şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp