YÖS Kursu Karaman

YÖS Kursu Karaman

YÖS Kursu Karaman

YÖS kursu Karaman şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS  özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.  Kursumuza özel online birebir özel ders sitemimizde bulunmaktadır.

YÖS kursu Karaman, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Merkez ve Sarıveliler ilçelerinde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınav yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversiteler için de geçerli olmaktadır.

Birebir YÖS özel derslerde başarı oranı çok daha yüksek olmaktadır.

Online YÖS Özel Dersler

Karaman şubemizde YÖS  kursu her dönem açılmaktadır. Online özel derslerin normal özel derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Online Özel ders kursumuzun özel sitemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir.

Online özel derslere ön hazırlıklı olarak katılım sağlandığında normal derslerden çok daha verimli geçmektedir. Online derslerde YÖS konuları adayın seviyesine uygun olarak birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Online derslerde adayın YÖS kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın sürekli seviyesini kontrol ediyoruz. Kursumuzdan YÖS başvuru ve tercih sürecinde ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derslerde başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu Karaman şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleri tüm YÖS  konularının bitirilmesi için yeterli olmaktadır. YÖS ile daha yüksek puan gerektiren bölümlere yerleşmek isteyen adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Özel ders ile sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanabilmektedir. Birebir özel derste başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz YÖS konularından birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı ve özel hedefleri olan öğrencilerimize daha hızlı hedefe ulaşabilmeleri için özel ders almalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Karaman Şubemiz

YÖS kursu Karaman şubemizle 0535 778 95 96 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp