iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Mardin

YÖS Kursu Mardin

YÖS Kursu Mardin

YÖS kursu Mardin şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla çalışabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Mardin, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur ve Yeşilli ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle sınıf kursu yada özel ders olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Mardin şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.  Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılarak bitirilmektedir. Online özel derslerde adayın tüm kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz. Birebir özel derslerde memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha  pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçeyle sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

Mardin şubemizde YÖS kursu özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse kursumuzdan daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefleri olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Mardin Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Mardin şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp