iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Sinop

YÖS Kursu Sinop

YÖS Kursu Sinop

YÖS kursu Sinop şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Sinop, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek , Saraydüzü ve Gerze ilçelerinde alanında uzman alanının en iyisi olan öğretmenlerle yapılmaktadır.

YÖS merkezi bir sına değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversitelerde de geçerli olabilmektedir.

Birebirde başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için şubemizde online özel ders alternatifi de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Sinop şubemizde YÖS kursu, özel ders ve sınıf kursu olarak her dönem açılmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerin normal özel derslerden verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Online özel dersler ön hazırlık yapılarak düzenlendiğinde çoğu zaman  normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde tüm konular birebir adayın seviyesine göre anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın takip ettiği tüm yayınlar taranmakta ve adayın çözemediği tüm sorular birebir çözülmektedir.

Online YSÖ deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Sinop şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir.  Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz.  YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse ve ihtiyaç duyuyorlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse  sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Sinop Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Sinop şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp