iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Tekirdağ

YÖS Kursu Tekirdağ

YÖS Kursu Tekirdağ

YÖS kursu Tekirdağ şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri girmektedir. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri bizimle kazanabilirsiniz. YÖS için birebir özel derslerimizi kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili öğrenme sağlamaktadır.

Yös Kursu Tekirdağ Çorlu, Malkara, Çerkezköy,  Süleymanpaşa, Kapaklı, Hayrabolu, Ergene, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray ve Şarköy ilçelerinde verilmektedir.

YÖS için uzaktan eğitim online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS ile  hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

YÖS  Online Özel Ders

Tekirdağ şubemizde YÖS kursu sınıf kursu, normal özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir.  Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından fark bulunmamaktadır. Online özel dersler kendi sistemimiz üzerinden anlatılmaktadır. Online  özel derste adayın seviyesine uygun olarak konular anlatılmaktadır.

Online özel ders ile adayın dokümanlarında çözemediği sorular birebir çözülmektedir. YÖS öğrencilerimizin durumları sürekli online YÖS deneme sınavlarıyla kontrol edilmektedir. YÖS öğrencilerimize sürekli yol gösteren eğitim koçları bulunmaktadır.

YÖS merkezi bir sınavdır. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Özel ders ile YÖS’e hazırlanan öğrencilerde başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS Özel Ders Önerimiz

YÖS Kursu Tekirdağ şubemizde özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

İstediğiniz gün ve seanslarda eksik olduğunuz konulardan istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Genellikle YÖS  konuları adayın seviyesine ve hedeflerine bağlı olarak  50 – 70 yada 100 saatlik özel dersler ile tamamlanmaktadır.

YÖS’te tıp ve hukuk gibi çok özel bölümler hedefleyen öğrencilerin çok fazla soru çözmeleri ve yüksek net yapmaları gerektiği için daha fazla birebir özel ders alabilirler.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında şubemizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

Yös Konuları  ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS İçin Sınıf Kursu

Hafta sonu yada hafta içi seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan öğrenciler için sınıf kursları da yararlı olmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve çok özel hedefleri olan öğrencilere mutlaka birebir özel ders alarak YÖS’e hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Tekirdağ  Şubemiz

YÖS Kursu İçin  Tekirdağ Şubemize 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak,

Whatasapp hattımızdan yada Ön Kayıt Formunu Doldurarak Ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp