iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Tokat

YÖS Kursu Tokat

YÖS Kursu Tokat

YÖS kursu Tokat şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. Düzenli bir çalışmayla isteyen herkes YÖS ile istediği üniversite ve bölümü kazanabilir. Özel dersler kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde verilmektedir.

YÖS kursu Tokat, Erbaa, Turhal, Niksar, Zile Reşadiye, Almus, Pazar, Yeşilyurt, Artova, Başçiftlik ve Sulusaray ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders ile eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursunu  online özel ders olarak ta alabilirsiniz.

Online Özel Ders

Tokat şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.  Online özel ders kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerin verim açısından normal özel derslerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel dersler, normal özel derslerden daha verimli olmaktadır.

Online özel derslerde tüm konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın yayınları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Birebir özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçeyle eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Tokat şubemizde özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda birebir olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine   göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 10 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını birebir tamamlıyoruz. Daha yüksek YÖS puanı hedefleyen adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Aynı seviyede olan YÖS adayları ikili yada üçlü grup oluşturarak sınava birlikte hazırlanabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyedeki adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve YÖS için yüksek puan hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Sınıf kurslarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Tokat Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Tokat şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp